CHATA HORBEK
Popis ubytovania


Chata Horbek je situovaná v krásnom tichom prostredí kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy priamo pri lese, kde si vychutnáte pokoj, oddýchnete a načerpáte nové sily do ďalších dní.

ZOBRAZIŤ VIAC

Chata sa prenajíma iba ako celok pre 8 osôb. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne, v každej z nich využijete štyri samostatné lôžka. Pre komfortný spánok Vašich bábätiek sme pripravili cestovnú postieľku, k dispozícii je Vám na požiadanie a bez poplatku. Na prízemí chaty je situovaná spoločenská miestnosť a kompletne vybavená kuchyňa. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chate je zaistené bezplatné pripojenie na internet, nechýba tu ani televízor so satelitným príjmom a domáce kino.

Chata Horbek je ideálna na dovolenku pre rodiny s deťmi. U nás sa deti nudiť nebudú – sú tu pre nich pripravené hračky, plastový domček, trampolína, detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkami, pieskoviskom s hračkami ako aj futbalová bránka a lopty. Pred chatou je posedenie, altánok s krbom, ohnisko, k dispozícii je kotlík s pieckou na guláš a pribudol tiež nový gril. Parkovanie je možné priamo pri chate.

V zimnom období si hostia môžu zalyžovať vo Vyšných Ružbachoch v Ski Parku za skvelé ceny. Krásne prostredie kúpeľov je ako stvorené na prechádzky a relax v prírode počas celého roka. Neďaleko chaty je letné kúpalisko, ako aj jazierko Kráter, kde sa dá bezplatne okúpať. Pri jazierku sú pre deti dva malé bazéniky na hranie. V prípade nepriaznivého počasia môžete zrelaxovať v Aqua Thermal Wellness Vyšné Ružbachy s krytým Termálnym bazénom Izabela, ktorý je otvorený celoročne.

V okolí Chaty Horbek môžete absolvovať rôzne náročné turistické výlety po trasách v okolí Ružbách, do 15 – 30 minút autom môžete vidieť známe miesta: Hrad Stará Ľubovňa, Skanzen, Nestville Park Hniezdne, historický Kežmarok alebo Pieniny – Červený Kláštor, ktorý je preslávený splavom na pltiach. Do jednej hodiny autom môžete navštíviť: Slovenský raj, Vysoké Tatry, Spišský Hrad, Beliansku jaskyňu i Ždiar.

ZOBRAZIŤ MENEJ


Cenník ubytovania


Mimosezóna 5. Jún – 9. Jún 60 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci prenájom chaty last minute
Mimosezóna 13. Marec – 30. Jún 100 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Mimosezóna 13. Marec – 30. Jún 110 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 2 noci cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Letné prázdniny 30. Jún – 4. September 120 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 5 nocí cena za celú chatu pre max. 8 osôb

Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, parkovanie, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, rekreačný poplatok.DOPLATKY NA MIESTE


Kúpacia kaďa Jacuzzi kúpacia kaďa s ohrevom a masážnymi tryskami a LED osvetlením 25,-eur/noc prvé dve noci, za každú ďalšiu noc + 10,-eur. Kaďu môžete využívať neobmedzene.
Sauna Fínska sauna: 25,-eur/noc prvé dve noci, za každú ďalšiu noc + 10,-eur. Saunu môžete využívať neobmedzene.
Záverečné upratovanie 20,-eur pobyt
Domáce zviera 20 € pobyt
pes POVOLENÝ, po dohode s majiteľom, za poplatok

Kalendár obsadenostiPredbežná rezervácia


  Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je prevádzkovateľ Horbek s.r.o., Lanškrounská 1610/10, 060 01 Kežmarok, IČO: 46474145, DIČ: 2820004880, IČ DPH: SK2820004880, oprávnený spracúvať moje osobné údaje na základe vybavenia mojej požiadavky.

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s informáciami v sekcii:
  Zásady ochrany osobných údajov


  Kontaktné údaje


  CHATA HORBEK
  Vyšné Ružbachy 422
  065 02 Vyšné Ružbachy


  0918 465 740

  0908 825 963

  chatahorbek@gmail.com

  FACEBOOK CHATA HORBEK  Hodnotenie