CHATA HORBEK
Popis ubytovania


Wellness Chata Horbek s kaďou a saunou sa nachádza v Pieninách v krásnom tichom prostredí kúpeľného mestečka Vyšné Ružbachy priamo pri lese, kde si oddýchnete, vychutnáte pokoj, užijete súkromný wellness, ktorý je iba pre Vás a načerpáte nové sily do ďalších dní.

Relax si môžete užiť v súkromnom wellness: v jacuzzi kúpacej kadi s ohrevom a masážnymi tryskami a LED osvetlením a vo fínskej saune, ktoré sú na chate iba pre Vás s  nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Chata Horbek Vám ponúka ubytovanie pre 8 osôb. Chata sa prenajíma výlučne ako celý objekt bez prítomnosti majiteľa chaty a iných hostí.

ZOBRAZIŤ VIAC

Chata Horbek je ideálna na dovolenku pre rodiny s deťmi. U nás sa deti nudiť nebudú – sú tu pre nich pripravené rôzne hračky, spoločenské hry, plastový domček, trampolína, detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkami, pieskoviskom s hračkami ako aj futbalová bránka, basketbalový kôš a lopty. Poteší aj kalčeto.

Pri chate je posedenie, altánok s krbom a roštom na grilovanie, ohnisko, k dispozícii je kotlík s pieckou na guláš.

Chata sa prenajíma celoročne. Parkovanie je priamo pri chate. Pobyt so psíkom je možný. Pozemok okolo celej chaty je oplotený, zabezpečí Vám dostatočné súkromie, ako aj bezpečie hlavne pre Vaše deti.

Rozloženie izieb:

– izba č. 1: – 4 postele, na izbe balkón, smart TV so satelitným príjmom;
– izba č. 2: – 4 postele;
– k dispozícii je postieľka pre bábätko na požiadanie, bez poplatku.

Na prízemí sa nachádza:

– jedálenská a obývacia časť s príjemným posedením vybavená televízorom, satelitom, CD a DVD prehrávačom, domácim kinom,
– kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej je k dispozícii: umývačka riadu, indukčná varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra,  chladnička s mrazničkou, automatický pressovar na zrnkovú kávu, samozrejmosťou sú taniere, hrnce, príbory,
– kúpeľňa so sprchovacím kútom spojená s WC. Taktiež je k dispozícii pračka.V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Kaďa sa dá zakryť ochranným krytom a spolu so saunou sa nachádza v zadnej časti pozemku ohradenej dreveným plotom s dvierkami, ktoré sa dajú uzatvoriť, takže sa nemusíte báť o bezpečnosť Vašich detí.

Krásne prostredie okolo chaty je ako stvorené na prechádzky s deťmi, ale aj turistiku v prírode počas celého roka.

Odporúčame v blízkosti navštíviť:

 • Vyšné Ružbachy – Jazierko Kráter, letné kúpalisko, Prameň Lásky, Prameň Zabudnutia, Veterný vrch, Sochárske sympózium. V zimnom období si môžete zalyžovať priamo vo Vyšných Ružbachoch v Ski Parku za skvelé ceny.
 • Starú Ľubovňu (15 km), kde sa nachádza Ľubovniansky hrad, pod hradom Skanzen a Vojenská expozícia Michala Strenka, ktorá určite zaujme všetkých chlapcov. Pravú slovenskú kuchyňu nájdete na Salaši u Franka, kde si môžete vychutnať všetky známe slovenské špeciality. Taktiež nevynechajte novú atrakciu, ktorou je najväčšie bludisko v strednej Európe pod názvom – Viktóriine záhrady s bludiskom Čertova skala.
 • Nestville čokoládovňu v Hniezdnom (11 km), kde si okrem pravej čokolády môžete dať výborné palacinky, makovú tortu či iné dobroty a Vaše deti sa zahrajú vo veľkom exteriérovom ihrisku hneď pri čokoládovni. V areáli nájdete aj Nestville Tabernu – reštauráciu s vlastným pivovarom, kde si môžete vychutnať rôzne špeciality.
 • Červený Kláštor (32 km), ktorý je známy splavom na pltiach, ale aj turistickou trasou na Tri koruny.
 • nádherné duchovné pútnické miesto Hora Zvir v Litmanovej (27 km)
 • Historické pamiatky nájdete v meste Kežmarok (25 km): Kežmarský hrad, Lýceum, Drevený artikulárny kostol, Bazilika sv. Kríža. Tiež tu nájdete kryté detské ihrisko Rio Zakopjanka. 4 km od Kežmarského hradu sa nachádza Kaštieľ Strážky.
 • Beliansku jaskyňu (29 km – v pondelok je zatvorená)
 • Bachledovu dolinu (35 km), odkiaľ sa peši alebo lanovkou dostanete na Chodník korunami stromov, kde na Vás čakajú najkrajšie panoramatické výhľady na masív Belianskych Tatier, bobová dráha a Kráľovstvo lesa pre deti.
 • AquaCity Poprad (38 km)
 • Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, parkovisko na Lomnický štít (37 km)
 • Zelené pleso vo Vysokých Tatrách (jazero) – najznámejšia turistická trasa na Zelené pleso z Parkoviska Biela Voda (32 km Chata Horbek na parkovisko Biela Voda)

V prípade akýchkoľvek otázok nás kľudne kontaktujte!

Tešíme sa na Váš pobyt!

ZOBRAZIŤ MENEJ


Cenník ubytovania


Jarné prázdniny 15. Február – 10. Marec 140 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci štvrtok-nedeľa cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Jarné prázdniny 15. Február – 10. Marec 110 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci nedeľa-štvrtok cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Letná mimosezóna 10. Marec – 25. Apríl 70 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci nedeľa-štvrtok cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Letná mimosezóna 10. marec – 28. Jún 110 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Letná mimosezóna 10. Marec – 28. Jún 140 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 2 noci cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Veľká noc 28. Marec – 2. Apríl 150 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 4 noci + kaďa a sauna, cena za celú chatu pre max. 8 osôb
Letné prázdniny 28. Jún – 1. September 150 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 5 nocí + kaďa, cena za celú chatu pre max. 8 osôb

Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, parkovanie, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, rekreačný poplatok.DOPLATKY NA MIESTE


Kúpacia kaďa Jacuzzi kúpacia kaďa s ohrevom a masážnymi tryskami a LED osvetlením 25,-eur/noc prvé dve noci, za každú ďalšiu noc + 10,-eur. Kaďu môžete využívať neobmedzene.
Sauna Fínska sauna: 25,-eur/noc prvé dve noci, za každú ďalšiu noc + 10,-eur. Saunu môžete využívať neobmedzene.
Záverečné upratovanie 20,-eur pobyt
Domáce zviera 20 € pobyt
pes POVOLENÝ, po dohode s majiteľom, za poplatok

Kalendár obsadenostiPredbežná rezervácia


  Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je prevádzkovateľ Horbek s.r.o., Lanškrounská 1610/10, 060 01 Kežmarok, IČO: 46474145, DIČ: 2820004880, IČ DPH: SK2820004880, oprávnený spracúvať moje osobné údaje na základe vybavenia mojej požiadavky.

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s informáciami v sekcii:
  Zásady ochrany osobných údajov


  Kontaktné údaje


  CHATA HORBEK
  Vyšné Ružbachy 422
  065 02 Vyšné Ružbachy


  0918 465 740

  0908 825 963

  chatahorbek@gmail.com

  FACEBOOK CHATA HORBEK  Atrakcie v okolí – odporúčame navštíviť


  Kúpele Vyšné Ružbachy s krytým Termálnym bazénom Izabela a letným kúpaliskom 500 m
  Ski park Vyšné Ružbachy 2 km
  Nestville Park Hniezdne s čokoládovňou a veľkým detským ihriskom 11 km
  Hrad v Starej Ľubovni, Stredoveký vojenský tábor, Ľubovniansky skanzen, Vojenská expozícia Michala Strenka, bludisko Čertova skala, Salaš u Franka 15 km
  Kaštieľ Strážky 20 km
  Kežmarok – hrad, Lýceum, Drevený artikulárny kostol, Bazilika sv. Kríža, kryté detské ihrisko Rio Zakopjanka 25 km

  Belianska jaskyňa 29 km
  Červený kláštor, Rafting na Dunajci, Prielom Dunajca, Splav Dunajca na pltiach 32 km
  Kláštor + múzeum Červený Kláštor 32 km
  Pútnické miesto Hora Zvir v Litmanovej 27 km
  Chodník korunami stromov Bachledova dolina 35 km
  Aquacity Poprad 38 km
  Vysoké Tatry 37 km
  Zámok v Niedzici (Poľsko) + Jazero Czorsztyńskie 42 km


  Hodnotenie