CHATA TATRY
Popis ubytovania


Chata Tatry sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Veľká Lomnica, z ktorej sa za pár minút dostanete do Tatranskej Lomnice, Popradu a Kežmarku, takže to máte len na skok k mnohým atrakciám Vysokých Tatier. Pozemok okolo celej chaty je oplotený, zabezpečí Vám dostatočné súkromie, ako aj bezpečie hlavne pre Vaše deti.

Chata Tatry Vám ponúka ubytovanie pre 10 osôb.

Relax si môžete vychutnať vo vírivke s ohrevom, bublinkami a LED osvetlením, s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry, Nízke Tatry i Kráľovu Hoľu.

ZOBRAZIŤ VIAC

K tomu altánok a terasa s vonkajším posedením, grilom a kotlíkom na guláš. Pre deti ihrisko vybavené trampolínou, hojdačkami, šmýkačkou, pieskoviskom, futbalovou bránkou a basketbalovým košom. Poteší aj biliard, kalčeto, vzdušný hokej a rôzne hračky a spoločenské hry. V celej chate je zaistené bezplatné WIFI pripojenie na internet.

Rozloženie izieb:

 • izba č. 1: manželská posteľ, prístelka – počet osôb 3, na izbe balkón;
 • izba č. 2: manželská posteľ, prístelka – počet osôb 3;
 • izba č. 3: manželská posteľ + 2 samostatné postele – počet osôb 4, na izbe balkón, Smart TV so satelitným príjmom;
 • k dispozícii sú dve postieľky pre bábätká na požiadanie, bez poplatku.

Na prízemí sa nachádza:

 • jedálenská a obývacia časť s príjemným posedením vybavená televízorom, satelitom, domácim kinom,
 • kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej je k dispozícii: indukčná varná doska, elektrická a mikrovlnná rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, automatický pressovar na zrnkovú kávu, samozrejmosťou sú taniere, hrnce, príbory,
 • detská jedálenská stolička na kŕmenie pre malé deti,
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom, pračka, samostatná toaleta.

Chata sa prenajíma iba ako celý objekt a je určená pre rodiny s deťmi.

Chata sa prenajíma celoročne. Pozemok je celý oplotený. Pobyt so psíkom je možný. Parkovanie je priamo pri chate.

Vírivka sa dá zakryť ochranným krytom, ktorý sa dá uzamknúť, takže sa nemusíte báť o bezpečnosť Vašich detí, v prípade, že sa vírivka nepoužíva.

Chata svojou výbornou polohou ponúka rôzne možnosti na turistiku, cyklistiku, lyžovanie, plávanie, relax. Prekrásna príroda, zaujímavé turistické a cyklistické trasy, lyžiarske strediská, aquaparky a mnoho iného na Vás čaká práve vo Vysokých Tatrách. Nádherná tatranská príroda poskytuje viacero možností pre strávenie aktívnej dovolenky či už zime ale i v lete.

Odporúčame v blízkosti navštíviť:

 • Tatranskú Lomnicu (8 km), kde môžete navštíviť múzeum TANAPu, botanickú záhradu, bobovú dráhu, náučný chodník Pramenisko, Galériu Dobrá hračka, kde nájdete veľa hračiek a atrakcií pre deti. Môžete sa vyviezť lanovkou na Skalnaté Pleso a ešte vyššie na Lomnický štít. Zo Skalnatého Plesa sa turistickou trasou dostanete na Hrebienok a električkou späť do Tatranskej Lomnice.
 • Starý Smokovec (14 km), odkiaľ sa pozemnou lanovkou vyveziete na Hrebienok a ďalej môžete pokračovať turistickými chodníkmi okolo Bilíkovej chaty k vodopádom Studeného Potoka, k Rainerovej chate, k Zamkovského chate, Téryho chate alebo na Zbojnícku chatu. Pre deti tu nájdete Galériu Tricklandiu – interaktívne ilúzie s motívmi rozprávok a zámkov vrátane zrkadlového bludiska a obrátenej miestnosti.
 • Zelené Pleso (jazero) – najznámejšia turistická trasa na Zelené Pleso z Parkoviska Biela Voda (11 km Chata Tatry na parkovisko Biela Voda)
 • Popradské Pleso (jazero) – vhodná turistická trasa aj pre menšie deti, parkujete pri vlakovej stanici Popradské Pleso a idete turistickou trasou po asfaltovej ceste až ku Popradskému Plesu (jazeru), po ceste môžete navštíviť aj symbolický cintorín (28 km Chata Tatry na parkovisko Popradské Pleso)
 • Bachledovu dolinu (22 km), odkiaľ sa peši alebo lanovkou dostanete na Chodník korunami stromov, kde na Vás čakajú najkrajšie panoramatické výhľady na masív Belianskych Tatier, bobová dráha a Kráľovstvo lesa pre deti.
 • Historické pamiatky nájdete v meste Kežmarok (8 km): Kežmarský hrad, Lýceum, Drevený artikulárny kostol, Bazilika sv. Kríža. Tiež tu nájdete kryté detské ihrisko Rio Zakopjanka. 4 km od Kežmarského hradu sa nachádza Kaštieľ Strážky.
 • Deťom určite urobí radosť aj návšteva ZOO v Spišskej Novej Vsi (35 km) a po prehliadke ZOO sa Vaše deti môžu vyšantiť v interiérom detskom ihrisku Alex park vzdialenom od ZOO 4 minúty autom.
 • A ešte jedno pekné interiérové detské ihrisko nájdete pod názvom Funville v Hozelci (15 km).
 • Pekný celodenný výlet odporúčame do Starej Ľubovne (44 km), kde sa nachádza Ľubovniansky hrad, pod hradom Skanzen a Vojenská Expozícia Michala Strenka, ktorá určite zaujme všetkých chlapcov. Pravú slovenskú kuchyňu nájdete na Salaši u Franka, kde si môžete vychutnať všetky známe slovenské špeciality. A po ceste späť sa zastavte v Nestville čokoládovni v Hniezdnom, kde si môžete dať výborné palacinky, makovú tortu, či iné dobroty a Vaše deti sa zahrajú vo veľmi peknom exteriérom ihrisku hneď pri čokoládovni.
 • Relax i zábava na Vás čaká v AquaCity Poprad (10 km) a v Thermal Parku Vrbov (9 km).
 • Slovenský raj (25 km) – Vás očarí krásnou prírodou s množstvom turistických chodníkov na Suchú Belú, Kláštorisko, Tomášovský výhľad a ďalšie turistické trasy.
 • Historické mesto Levoča (29 km) – rôzne kultúrne pamiatky – najvyšší drevený gotický oltár na svete v Chráme sv. Jakuba, známa a nádherná Bazilika Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore.
 • Ďalšie zaujímavé výlety môžete podniknúť do Belianskej jaskyne (15 km – v pondelok je zatvorená), na Štrbské pleso (30 km), k Spišskému hradu (43 km), do Červeného Kláštora (46 km), ktorý je známy splavom na pltiach a k mnohým ďalším atrakciám v okolí.
 • Počas zimných mesiacov si na svoje prídu najmä lyžiari, snowboardisti a bežkári, na ktorých tu čakajú upravené trate a zjazdovky lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica (8 km), Bachledka Ski & Sun (22 km), Strachan (22 km), lyžiarske stredisko Pod Lesom v Hornom Smokovci (14 km), lyžiarske stredisko Štrbské Pleso (30 km).

Výborná poloha chaty v blízkosti Vysokých Tatier v kombinácii s nadštandardne vybavenou chatou je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, relaxácie ako aj športového vyžitia a turistiky.

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme Vám príjemný pobyt!

ZOBRAZIŤ MENEJ


Cenník ubytovania


Veľká noc 28. Marec – 2. Apríl 250 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 4 noci + vírivka
Letná sezóna 28. Jún – 1. September 180 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 5 nocí cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Mimosezóna 10. Marec – 25. Apríl 110 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci nedeľa-štvrtok cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Mimosezóna 10. Marec – 25. Apríl 180 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 2 noci štvrtok-nedeľa cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Mimosezóna 25. Apríl – 28. Jún 130 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci nedeľa-štvrtok cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Mimosezóna 25. Apríl – 28. Jún 180 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 3 noci štvrtok-nedeľa cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Jarné prázdniny 15. Február – 10. Marec 180 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 2 noci nedeľa-štvrtok cena za celú chatu pre max. 10 osôb
Jarné prázdniny 15. Február – 10. Marec 200 € Objekt / noc min. 1 osoba min. 2 noci štvrtok-nedeľa cena za celú chatu pre max. 10 osôb

Cena ďalej zahŕňa: posteľná bielizeň, parkovanie, WiFi internet, drevo do krbu, detská postieľka, rekreačný poplatok, drevo na kúrenie, energie, osušky pri pobyte min. na 3 noci a dlhšie.DOPLATKY NA MIESTE


Záverečné upratovanie 20 € pobyt
Domáce zviera 20 € pobyt
Vírivka s ohrevom, bublinkami a LED osvetlením 30,-eur/noc prvé dve noci, za každú ďalšiu noc + 10,-eur. Vírivku môžete využívať neobmedzene. Vírivka v zimnej sezóne nie je k dispozícii.
pes POVOLENÝ, po dohode s majiteľom, za poplatok

Kalendár obsadenostiPredbežná rezervácia


  Odoslaním správy prostredníctvom tohto kontaktného formulára je prevádzkovateľ Horbek s.r.o., Lanškrounská 1610/10, 060 01 Kežmarok, IČO: 46474145, DIČ: 2820004880, IČ DPH: SK2820004880, oprávnený spracúvať moje osobné údaje na základe vybavenia mojej požiadavky.

  Potvrdzujem, že som sa oboznámil/a s informáciami v sekcii:
  Zásady ochrany osobných údajov


  Kontaktné údaje


  CHATA TATRY
  Na Kopci 1798/47
  059 52 Veľká Lomnica


  0918 465 740

  0908 825 963

  chatavysoketatry@gmail.com

  FACEBOOK CHATA TATRY  Atrakcie v okolí – odporúčame navštíviť


  Drevený kostol v Kežmarku 8 km
  Kežmarský hrad 8 km
  Kaštieľ Strážky 9 km
  Botanická záhrada v Tatranskej Lomnici 8 km
  Galéria Dobrá hračka v Tatranskej Lomnici 8 km
  Múzeum TANAP v Tatranskej Lomnici 8 km
  Bobová dráha Tatrabob v Tatranskej Lomnici 8 km
  Tricklandia v Starom Smokovci 14 km
  Funville v Hozelci – interiérové detské ihrisko 15 km
  Chodník korunami stromov v Bachledovej doline 22 km
  ZOO Spišská Nová Ves 35 km

  AquaCity Poprad 10 km
  Thermal Park Vrbov 11 km
  Lanovka z Tatranskej Lomnice na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít 8 km
  Pozemná lanovka zo Starého Smokovca na Hrebienok 14 km
  Belianska jaskyňa 15 km
  Lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica 8 km
  Lyžiarske stredisko Bachledova dolina 22 km
  Lyžiarske stredisko Pod lesom – Horný Smokovec 14 km
  Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso 30 km


  Hodnotenie